Articles tagged gasztro
Offline
• 2008. 05. 14. 08:00
Gusztusos ételfotó? Csalás!
Nagyon bosszantó tud lenni, mikor az ember lánya megsüti a legszebb pitét a szakácskönyvből, mindent pontosan a leírás szerint csinál, az ízére nincs is panasz, de a küllemére csak nem kevés jóindulattal lehet rámondani a hasonlóságot az eredeti fotóval.
Offline
• 2008. 07. 26. 13:00
Ön milyen olajat használ?
A /lambda/ a világ első, ultra prémium, exra szűz olívaolaja, számos díj nyertese, amit a görög Kritsa régióban állítanak elő, ahol a Koroneiki olíva egyébként is híres fenséges ízéről.Az olaj íze állítólag azért olyan tökéletes, mert a hozzá használt bogyókat nem rázzák, hanem kézzel szedik és válogatják, majd még aznap préselik is.
Offline
• 2008. 07. 19. 08:00
Undorítóra érlelt sajtok orrfacsaró fesztiválja
Kattintson bátran a képre, fotógalériánk egyáltalán nem szagos! A múlt hétvégén egy parányi faluba tévedtünk az olasz Alpokban a francia határ közelében.
Offline
• 2008. 07. 13. 08:00
Sallangmentes finomság: nincs nyár gyümölcsös pie nélkül
Már hetek óta fulladozunk a bogyós piros gyümölcsökben, az egész a málnával kezdődött, aztán jött az eper, a feketeszeder, itt van már az egész ribizlicsalád, a ropogós cseresznye és a meggy is.
Offline
• 2008. 07. 12. 08:00
Humusz, otthon
Szerintem Pesten két helyen lehet szenzációs humuszt kapni; az itt korábban megírt Kertész utcai humuszbárban, és a Saharában, a Corvin térnél.
Offline
• 2008. 07. 09. 08:00
Zajlik a küzdelem a legjobb magyar étterem címért
A tavalyi lista után a Dining Guide éttermi kalauz idén májusban is meghirdette a Magyarország Legjobb Étterme-címért zajló vetélkedést.
Offline
• 2008. 08. 03. 08:00
Beégésem története a Just Cavalli aperitívóján
Mint azt megírtuk, Roberto Cavalli azt tervezi, hogy Dubaiban nyit szórakozóhelyet.
Offline
• 2008. 07. 08. 08:00
Mit érdemel a pék, aki bagelnek adja el a szottyadt kiflit?
Az új bagelező kínálata
Bár eddig nem kimondottan felemelő tapasztalataim voltak a magyarországi bagelekkel kapcsolatban, megörültem a hírnek, hogy az V.
Offline
• 2008. 07. 01. 13:00
Legális drog Mexikóból
Ülök a gép előtt, már nem folyik a nyálam és alig ég a szám, de végre zsibbad az agyam és a forró paprika rohan az ereimben; megint sikerült.
Offline
• 2008. 06. 21. 08:00
Hülye a neve, drága, de habos: Häagen-Dazs
Häagen-Dazs-kóstoló Két héttel ezelőtt, amikor Pécsen jártam, azt hittem, hogy bűnös módon jobbnál-jobb fagylaltokban fogok dúskálni.
Offline
• 2008. 06. 13. 08:00
Miért nincs Magyarországon egy normális piac?
Évekkel ezelőtt a csodálatos bécsi Naschmarktnál volt először olyan érzésem, hogy magyarként valamiből csúnyán ki vagyok hagyva.
Offline
• 2008. 06. 11. 08:00
Enyhítse szomját női sörökkel
A sör és a nő ezidáig leginkább vetélytársakként szerepeltek egy mondatban a szellemesebbnél szellemesebb férfiviccekben.