
Miért hajkurásszuk a tökéletességet? Ki vagy mi okolható a jelenségért? Ezekre a kérdésekre kerestük a választ párterapeuta segítségével.
Miért is folyunk bele mások életébe a közösségi médián keresztül?
A tartalommoderátorok munkája felveti a kérdést: hogyan határozható meg a különbség szólásszabadság és felelősségteljes szólásszabadság között.
Hogyan vált egy tojás az Instagram legnépszerűbb fotójává és internetes sztárrá?
Biztos, hogy használod a közösségi média valamelyik platformját, de mennyire ismered a többit? Kvízünk segít eldönteni!
A digitális végrendeleten is érdemes elgondolkozni: nem mindegy, elvesznek-e a felhőben tárolt fotóid!
„A motivációm soha nem látott mélyponton van” – mondhatja ezt 40, 50 éves ember, de mi van akkor, ha egy 22-24 éves fiatal állít ilyet?
Magyarországon tartott előadást az amerikai közgazdász, Matthew Gentzkow a közösségi média és a politikai megosztottság lehetséges összefüggéseiről.
A járvány nem tett jó lelki egészségünknek: a közösségi médiában naponta képeket megosztók fele is depressziós lehet egy magyar kutatás szerint.
A háború miatt, szinte minden egyéb krízis értelmét vesztette, a személyes problémáink eltörpülnek az ukránokéhoz képest. Szabad-e posztolni most?
Ismét jól ismert mémek nyomába eredünk: fény derül rá, melyik filmből vagy sorozatból származnak kedvenc internetes poénjaid.
A jelenlegi háborús helyzet fejleményei gyorsabban elérhetnek hozzánk, mint valaha, aminek köszönhetően akár élőben követhetjük a tankok vonulását is.
A fiatalok extrém stresszt élnek át, amire a közösségi média rá is játszik. Akár az öngyilkosság is felmerülhet, mutatjuk, pontosan miért!