Nem rossz a 8 órás diéta, csak nem is jó
A dietetikus szerint alapból jó ötlet a 8 órás diéta, csak túl sokat enged.
A dietetikus szerint alapból jó ötlet a 8 órás diéta, csak túl sokat enged.
Használjon kisebb tányért, magasabb poharat, soha ne egyen ételszállítós dobozból, és egyéb praktikák.
A kerti munkától jó kedve lesz, a megtermelt terményektől egészségesebben étkezik, és mindez még fogyaszt is!
Ha azt gondolta, hogy a válasz evidens, persze, hogy a futás fogyaszt jobban, olvasson tovább, érdekes tényeket tudhat meg.
Jó, ha tudja, a gluténmentes diéta nem egyenlő a búzamentes étkezéssel, illetve csakis ezzel nem garantálható a fogyás.
Ha Bikram jóga után kevesebbet mutat a mérleg, az maximum a nagyobb folyadékvesztés miatt van.
Hagyja a kalóriaszámolgatást és a szénhidrátmentes étrendet, csupán ezektől úgyse fog fogyni!
Forrón tényleg ne együnk kenyeret, mert fájni fog a hasunk? És tényleg éljen a teljes kiőrlésű? Most kiderül, kinek van igaza, és ki téved.
Adunk tippeket is hozzá: igyon tejet, aludjon, rágózzon, és kerülje a mesterséges édesítőszereket.
Pipaszár karok és karfiolos fenék? Beesett has és derékháj? Igen, hiába fogyózik, ha az izmot veszíti, nem a zsírt.
A pajzsmirigy alulműködése, a PCOS vagy a Cushing-kór egyaránt járhat ilyen tünetekkel.
Ne féljen a zsíroktól akkor se, ha fogyózik: fogyasszon tejszínt, olívaolajat és szalonnát, csak a szénhidrátokat felejtse el.