Lájfhekk

Lájfhekk cikkek

Paprikás szalámik tesztje: nincs ellenfele a legismertebb márkának

Kóstolásunk nem hozott túl nagy meglepetéseket. A címben emlegetett híres magyar gyártót egyetlen versenytársa sem tudta megszorongatni. Bár saját márkanevükkel fémjelzett termékük a negyedik helyen végzett, dicsőségük elvitathatatlan, mert az első három helyre befutó, szupermarketláncos szalámikkal szintén ők ajándékozták meg a világot.

Sajátmárkás ketchupok tesztje: van, amivel vallatni is lehetne

Kóstolónk második körében hat sajátmárkás ketchupot próbáltunk ki, de nem igazán kápráztattak el minket a megkóstol termékek. Egyik rosszabb volt, mint a másik. A győzelmet az egyetlen üdítő kivétel szerezte meg, ami annak ellenére is ízletesnek bizonyult, hogy paradicsomtartalma a 20 százalékot sem érte el.

Így ízesíthetsz só nélkül

Az egészségügyi problémák és az egészséges életmód által visszaszorított sóhasználat mellett sem lehetetlen ízes ételeket készíteni, még ha a só az ételhez vágásánál nagyobb fáradtsággal jár is a dolog.