Ausztria harmadik legnépesebb városába látogatunk ma.
Mai helyszínünket sokáig acélvárosnak hívták, amit legnagyobb munkaadójának, a Voestalpine AG acélművének köszönhet, de számos környezetvédelmi és kulturális kezdeményezés született az elmúlt évtizedekben annak érdekében, hogy kulturális városként határozza meg magát. 2009-ben ez volt Európa kulturális fővárosa Vilniusszal, Litvánia fővárosával együtt, ami nagy segítség volt ezekben a törekvéseiben. Ausztria fő gazdasági központjainak egyike. Van már tipped, hogy merre járunk?
Felkészültél? Jöhet a kép!
Ha nem volt elég, vadászd le a tegnapi várost is!






























