Mai úti célunk jelenleg a negyedik legnépesebb város Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében.
1911-ben épült fel a Fő téren álló kaszinó, ami 2000 óta újra régi pompájában tündököl. Figyelemre méltó az 1905-ben elkészült arányos, klasszicizáló stílusú városháza. 1995-ben megnyitotta kapuit a helytörténeti gyűjtemény, amelynek három állandó és egy időszaki kiállítása látogatható, udvarán pedig a jeles városi lakosoknak emléket állító szoborpark tekinthető meg. Tudod már, hogy merre járunk?
Felkészültél? Jöhet a kép!
Ha nem volt elég, vadászd le a tegnapi várost is!






























