Szeptember utolsó teljes hetében is folytatódnak az E.ON által tervezett karbantartások, áramszünet vár 12, Komárom-Esztergom vármegyei településre a héten.
Amint azt a Kemma.hu összegezte, folytatódik az elektromos hálózatok karbantartása Komárom-Esztergom vármegye nagyobb településein, ezért szeptember 22-28. között újabb tervezett áramkimaradásokra számíthatnak a lakók.
Az E.ON a hálózat megbízható működése érdekében végez majd a héten karbantartásokat. Mint írják, emiatt több városban és községben is ideiglenes áramszünetre kell készülniük az ott élőknek és a vállalkozásoknak vármegye-szerte.

Ezekben a városoknak várható áramszünet
A 11 érintett település esetében egyes utcákat, útszakaszokat érint majd a karbantartás, a pontos lista a Kemma és az E.ON oldalán is elérhető településenként és utcánként bontva. Azt javasolják,
![]()
Komárom, Tatabánya, Bicske, Mór, Kisbér, Ászár, Szomód-Tata, Tárkány, Mocsa, Szákszend, Kerékteleki és Bokod lakóinak,
hogy készüljenek fel előre arra az esetre, ha a javítási munkák miatt szüneteltetni kell az áramszolgáltatást.

Ezért fontos a karbantartás
Amint arról az áramszolgáltató oldalán tájékoztat, a tervszerű beavatkozások biztonságos elvégzése érdekében elengedhetetlen a szolgáltatás szüneteltetése, emiatt kérik a lakosság megértését. Térképes keresőjük segítségével nemcsak a tervezett áramszünetek és üzemzavarok pontos helyszínét, de
![]()
időpontját is kikereshetik az érdeklődők.
Mint azt az E.ON összefoglalta, van, amikor ezeket a beavatkozásokat áramszünet nélkül is el tudják végezni, de akadnak olyan típusú munkálatok is, amikor elengedhetetlen kikapcsolni az elektromos vezetékeket és kábeleket, hogy dolgozóik biztonságban legyenek. Az E.ON a tervezett áramszünetek előtt 15 nappal írásban is értesíti a fogyasztóit.
























