Miért nem vállalsz még gyereket?
"Mert félek." És ez egyáltalán nem ritka válasz.
"Mert félek." És ez egyáltalán nem ritka válasz.
Eddig gyakorlatilag mindenki az mondta a Bajcsyról, hogy a következő gyereket is it szretné szülni... Ahogy olvasom, azt hiszem, én is.
Olvasónk pécsi tapasztalatait összességében jónak mondanánk. A vécét nem mindenki tudja kulturáltan használni, de arról meg nem a kórház tehet. Kórházfigyelő.
Nagyon szép és kedves kórház. Sokba kerül, de nekem megérte. Kórházfigyelő: Róbert Károly Magánklinika – hálapénz ellen fizető vendéglátás.
Na, itt a zabigyerek - mondta a szomszéd. Anna és Péter megdöbbentő története következik az örökbefogadásról és minden, vele járó krízisről.
Levélírónk fogadott orvos és szülésznő nélkül is gondos, figyelmes ellátásban részesült, csak az a hülye kötelező kitolási testhelyzet ne lett volna.
Az ember mindenképp túl sok cuccal érkezik a kórházba, összeszedtük, melyek a nagyon és melyek a kevésbé felesleges dolgok. Tudnivalók szülés esetére.
Tényleg nem lehúzni akarjuk a klinikát, de úgy tűnik, a szülészeten eluralkodott a káosz. Vagy csak átnevezték bootcamp-re.
A normálisan született gyerek semmivel sem jobb mint a császármetszéssel született. Csak hamarabb látta meg a fényt. Miért nem lehet ezt elfogadni!?
Odahozták, és látom, nem is olyan ronda, mint ahogy elsőre láttam. Igaz, akkor még a szemüvegem sem volt rajtam. Szüléstörténet, elsőkézből.
A kismama hamar rájön, ha mindenkit behív látogatni ők fárasztják majd a legjobban. Pedig az Istvánban ez könnyen előfordulhat.
A sárkány évében született gyerekek bár szerencsésnek mondhatók, a felnevelésük sokkal többe kerül majd.