Forgalomkorlátozás érint több gyorsforgalmi utat is a következő napok során.
A Femina az Útinform nyomán összegezte, mi vár az autósokra a következőkben a gyorsforgalmi utakon. Sokaknak lesz érdemes újraterveznie az útvonalát, vagy hosszabb menetidővel számolniuk.
Mint írják, jelentős forgalomkorlátozással kell számolni az előttünk álló napokban több fontos gyorsforgalmi úton is. Az ország több pontján is sávlezárások, csomópontlezárások és torlódások nehezítik az autósok haladását, mindez érint több, a főváros felé vezető útszakaszt is.

Ezeken a gyorsforgalmi utakon várható a korlátozás
A fővároshoz közel, az M7-es autópályán, a 23-as km-nél, Tárnok térségében várható munkavégzés miatt torlódás és lassulás alakulhat ki. Az M0-s autóút keleti szektorán, az M5-ös autópálya irányába, a 37-es és a 28-as km között javítják a szalagkorlátot az éjszakai órákban. A munkálatok hétfőtől csütörtökig tartanak, ezeken a napokon 21.00 órától hajnal 5.00 óráig váltakozó sávlezárás zavarja majd a forgalmat.
![]()
Az M4-esen burkolatfelújítást végeznek Vecsés-Ecser térségében.
Budapest irányában zárva van a fel- és a lehajtó is, ezért érdemes egy kilométerrel korábban, az M0-s autóút csomópontjában lehajtani, az M3-as autópálya felé indulni, majd a 45-ös jelű Ecser/Maglód csomópontban letérni. Aki felhajtani szeretne Budapest felé az M4-esre, annak először az ellenkező irányba, Szolnok felé kell mennie, majd a következő, M0-nál fekvő csomópontban visszafordulnia. Az M7-es autópályán Budapest felé már lezárták a 45-ös km-nél lévő Velence csomópontot, a közeli településekre és a Velencei-tóhoz vezető út zárva van.
























