Elő a lábakkal: nyáron a mini a divat
Az idei nyár azoknak kedvez, akik szeretik mutogatni a lábukat: kötelező kellék lesz ugyanis a miniszoknya – minden formában, színben és mennyiségben.
Az idei nyár azoknak kedvez, akik szeretik mutogatni a lábukat: kötelező kellék lesz ugyanis a miniszoknya – minden formában, színben és mennyiségben.
Az abOriginal egyesek szerint a magyar New Yorker, bár sokkal nagyobb hasonlóságot mutat a német plázákban egyre terjedő Colosseum nevű láncolathoz.
Megnéztük a pár napja indult Women’ Secret leárazást a Mammutban, ahol meleg volt, és a legtöbb dolog kis híján 3000-be vagy kis híján 6000-be került.
„Na még egy hal, így már három együtt kerül 15 euróba! Elviszed?” – ilyeneket, meg ennél sokkal durvábbakat kiabálnak öblös hangjukon a hamburgi halpiac árusai a leendő vevőnek.
Nagy előítéletekkel érkeztünk a Cherokee (for Tesco) nevű divatmárka showroomjába, azt hittük, minden gagyi lesz, ezért mindent egyenként végig fogunk fikázni, végül nem bírtunk ellenállni, és beöltöztünk talpig teszkóruhába.
A New Yorkerbe, az olcsó megoldások birodalmába néztünk be a nagy leárazások második és harmadik hetében.
Remek hír a népes magyar flipfloprajongó - és ellenző - tábornak egyaránt, hogy itt a forradalmian új, klaffogás-mentes papucs. Kíváncsiak vagyunk, ide vajon mikor érkezik majd meg az egyes kommentárokban viccesen topless vagy monokini papucsnak nevezett flipflop, ahol valami érthetetlen hókuszpókuszos módon marad a talp a papucs felszínén.
Kissé bizarr helyzet állt elő a minap egy (egyébként méltán) nagy népszerűségnek örvendő trendi-vagány-puccos budapesti belvárosi butikban, inkább nem mondom meg, hogy melyikben (DE!).
Alig egy hete újra kinyitott a Szupernova, az elsősorban magyar formatervezők és dizájnerek műveit felvonultató üzlet.
"Egy szörnyen fontos kérdést szeretnék feltenni neked: SZERINTED HOL LEHET ILYEN CSIZMÁT KAPNI MAGYARORSZÁGON? Úgy érzem a cipőszerelem egyik beteljesülése lenne, ha egy ilyet birtokolhatnék, így hát izgatottan várom válaszod!" - írta a Tejbenvajbannak Enci, magát cipőbolondként aposztrofáló olvasónk.
Érdekes módon eddig elkerülte a figyelmünket az Etam fehérnemű bolt, valahol az agyunk mélyén tudtuk ugyan, hogy létezik, de még sosem vettünk ott semmit.
Megfogadva olvasóink tanácsát, egy borongós szeptemberi napon a budapesti Váci utcába indultam, hogy feltérképezzem az idei esőkabát-lehetőségeket.