Benetton és Nike-bolt nyílt nők napján
Fantasztikus élményben volt ma részünk.
Fantasztikus élményben volt ma részünk.
Mindig csodálkoztunk azon, hogy vannak nők, akiket egyáltalán nem érdekel a szépségápolás, és nem jönnek lázba színes tubusok és tégelyek láttán.
Az idei nyár azoknak kedvez, akik szeretik mutogatni a lábukat: kötelező kellék lesz ugyanis a miniszoknya – minden formában, színben és mennyiségben.
Mi már egy ideje élünk a divat adta lehetőséggel és viselünk színes hajpántokat és hajráfokat.
Az, hogy mi a divat, sokkal inkább a nők fejében mint a designerek tervezőasztalán dől el, írja a Guardian.
Egy izlandi család a szentimentalizmust rideg racionalizmusra cserélve néhány évvel ezelőtt úgy döntött, egy héttel elcsúsztatják a karácsonyt, kivárva a karácsonyi árleszállítások idejét (Reykjavík Európa egyik legdrágább, ugyanakkor legtrendibb fővárosa).
Már a 2006-os téli kollekció is rajta feszült, a 2007-es tavaszi prospektusokban pedig ismét a kijevi születésű 32 éves modell látható - többnyire a Mango őshazájában, Spanyolországban.
Az Artistához hasonlóan az Aquanautánál is leárazás van, az egyedi tervezésű ruhákhoz és táskákhoz akár féláron is hozzájuthatunk.
Reklámértékű közleményeink sorában ezúttal a NEST szaküzlet kiárusításáról szólunk, akik február 24-26.
Az itt látható kép minden információt tartalmaz, de azért mi is összefoglaljuk, hogy ne kelljen nagyítóval böngészniük: a lényeg, hogy az Artista tervezői jó szokásuknak megfelelően ismét leáraznak, és akár 30-50 százalékkal is olcsóbban adják a régi kollekciót.
Szokás szerint vasárnap, ezúttal február 11-én lesz a következő WAMP.
Az elmúlt évtizedben olyan kevés nő vásárolt harisnyát, hogy több alsóneműre és harisnyára szakosodott cég ment emiatt tönkre.