Meglepő javaslattal állt elő a pszichológus: szakítás után ez a legjobb megoldás
A mondás szerint felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Van azonban egy pszichológus, aki éppen azon a véleményen van, hogy egy régi párkapcsolatot sem árt újra felmelegíteni abban az esetben, ha egy friss szakítás sebeit szeretnénk minél előbb begyógyítani. Egy korábbi kapcsolat ugyanis kielégítheti a fizikai intimitás iránti természetes vágyunkat, és még a lelkünkre is gyógyírként hathat.











