Bébinapló: Abigél a rengetegben
Abigél Erdélyben járt, élete első nyaralásán, ami összességében nagyon jól sikerült.
Abigél Erdélyben járt, élete első nyaralásán, ami összességében nagyon jól sikerült.
Pénteken, késő délután jutok arra pontra, hogy puszta kézzel fojtanám meg azt, aki kitalálta, hogy már csak szombat-vasárnap legyen gyermekfelügyelet a Corában, toleranciám zéróra redukálódik, francia cég lévén jobb híján csöndesen szidom a csigazabálókat, és tanácstalanul nézem a bevásárlókocsiba épp bekászálódó gyereksereget: kettő már benne húzza egymás haját, a maradék kintről lóg bele, lábai kalimpálnak a levegőben, üveghangon sikít közben, legszívesebben már most kihátrálnék.
Tegnap egy barátommal beszélgettem a női lét kérdéseiről.
Itt a Húsvét, ennek megfelelően minden szegletben, azaz minden művelődési házban és téren, egyáltalán bárhol, ahol sok gyerek fordul meg, tojásfestés, -patkolás, -hímzés lesz, valamint nyulakkal kapcsolatos tevékenységek és színjátékok.
A gyermekek közösségben akarnak élni, ennek ellenére egyre több a magányos, depressziós gyermek - mondta Ranschburg Jenő professzor az "Ifjúság egészsége" című konferencia megnyitóján csütörtökön Budapesten.
Április utolsó hétvégéje, mint mindig, idén is a Nemzetközi Könyvfesztivál hétvégje lesz.
Persze bizonyára én aggódom túl a dolgokat, de valahogy sokszor sajnálom a mai gyerekeket.
Egyre több homoszexuális pár fordul különböző béranyák közvetítésével foglalkozó ügynökségekhez.
A hatalmas igényre való tekintettel (csak hogy fényezzem magam), íme az első főzőcskés cikk, amelyet remélhetőleg heti rendszerességgel újabbak követnek majd.
Igazán meg vagyok zavarodva, mert tegnap még mindenkit ki akartam zavarni a strandra, ma viszont kapucnis felsőben ülök a frissen felfújt kismedence mellett a nappaliban.
Anya, engem megerőszakoltak.
Visszatértem a Porontyra, az Úr MMVIII.