Vigyük a porontyot a Szigetre?
Húszon (esetleg harmincon) túl, gyerekkel a karodon (babakocsiban) is érdemes vajon kimenni a Szigetre a sok részeg tini közé? Vagy hagyjuk a nagyira a porontyokat és menjünk ki nosztalgiázni egy kicsit vbk-t kortyolgatva a poros füvön? Vagy a Sziget már nem is vonzó ebben a korban? Heti kérdés. Az első Szigetre zsenge koromra való tekintettel nem mentem ki.
