Ki sem kell lépnie a házból: rendeljen egyenesen otthonába!

Olvasási idő kb. 2 perc
Google Állítsd be, hogy a Dívány az elsők között legyen a Google-találatokban!

Elmúltak a könnyed nyári napok: a gyerekekre új kalandok várnak az iskolában, és hamarosan ránk köszönt az ősz. Kuckózzon be kedvenc italával és intézze a bevásárlást otthona kényelméből, akár iskolakezdésre is!

Tesco Otthonról több, mint 13000 termék kínálatát fedi le: akár friss árut is kérhet, melyeket mindig megfelelő hőmérsékleten tárolva szállítunk ki. Ezzel a szolgáltatással nagyobb városokba és környékükre szállítunk, akár már a rendelést követő napon. Vagy el is kanyarodhat valamelyik Átvételi Pontunkra.

A Tesco Otthonról irányárakat alkalmaz, tekintettel arra, hogy e szolgáltatás keretében az adásvétel az átvételkor jön létre. Ebből kifolyólag, ha valamelyik terméket nem szeretné átvenni, azt az átvételig vissza is utasíthatja, kollégánk visszahozza azt. Természetesen csak azokért a termékekért kell fizetnie, amelyeket meg kíván tartani. Mindemellett, kollégánknak visszaadhatja a használt papír bevásárlótáskákat is vagy rendelését kérheti szatyor nélkül is, segítve környezetünket.

Fontos, hogy a weboldalunkon lévő termékkínálat csak tájékoztató jellegű, így amennyiben a termék az eladótérben a kiszállítás napján nem érhető el, előfordulhat, hogy a rendelésében megjelenő termék helyett kollégáink helyettesítő terméket szállítanak otthonába, amennyiben a rendelés során ezt a lehetőséget választotta. A kiszállításkor Ön dönti el tehát, hogy melyik terméket veszi át.

Elfelejtett valamit? Rendelését bármikor módosíthatja a kiszállítást megelőző nap 23 óráig, vagy akár le is mondhatja azt. Sőt, a teljes vásárlást kifizetheti online vagy az átadásnál bankkártyával.

Tesco Doboz Webáruház szolgáltatásunk az ország egész területét lefedi. Több ezer tartós terméket és háztartási cikket kínál. Itt fix árakat alkalmazunk és rendelését 3-5 munkanapon belül kiszállítjuk futárszolgálattal. Ha még szeretne valamit hozzáadni vagy törölni, aznap 23 óráig megteheti. A Tesco Doboz Webáruház szolgáltatásunk keretében nem ajánlunk helyettesítő termékeket, csak az kerül a dobozba, amit megrendelt.

Kíváncsi, mi a különbség szolgáltatásaink között? Itt részletesen leírtuk.

Élvezze tehát gondtalanul a közelgő ősz kellemes napjait, a bevásárlást pedig bízza a Tescóra!


Hirdetés ‎
Hirdetés ‎
Oszd meg másokkal is!

Neked ajánlott

Az oldalról ajánljuk

Testem

Hiába veszel drága sampont: ezek a szokások ártanak a legtöbbet a hajadnak

Hajlamosak vagyunk vagyonokat költeni a legújabb csodasamponokra, luxusbalzsamokra és méregdrága hajpakolásokra, miközben a fürdőszobából kilépve szinte azonnal tönkretesszük a hatásukat. A hajmosás utáni rutinunk tele van olyan berögzült, észrevétlen mozdulatokkal, amelyekkel szép lassan leamortizáljuk a hajszálainkat. Összegyűjtöttük azokat a leggyakoribb hibákat, amelyeket szinte mindannyian elkövetünk.

Mindennapi

Veszélyes androidos vírus terjed: kifoszthatja a bankszámládat

Adathalász módszerekkel terjesztik azt a vírust, amely egy hasznos, eszközök közötti kommunikációt biztosító funkciót használ ki pénzügyi csalásokhoz. Telepítése után gyakorlatilag a teljes képernyő és a billentyűzet is megfigyelés alá kerül, így a bizalmas adatok megszerzése sem jelent akadályt.

Mindennapi

200 ezer alatt nincs budapesti albérlet: brutális a júniusi áremelkedés

Rendkívül nehéz helyzetbe kerültek azok a diákok és fiatalok, akik idén nyáron keresnek kiadó lakást a fővárosban. Bár a felsőoktatási ponthatárokat csak július 23-án teszik közzé, az albérletpiac már júniusban komoly árszintemelkedést produkált. A budapesti átlagos bérleti díj egyetlen hónap alatt 6,4 százalékkal emelkedett, elérve a 285 766 forintot.

Offline

Villámkvíz: ki rendezte ezeket a híres magyar filmeket?

Jancsó Miklós, Szabó István, Bacsó Péter. Csak néhány név a 20. század leghíresebb magyar filmrendezői közül. Híres filmjeik évtizedeken át szórakoztatták a magyar közönséget, és néhány sikeres alkotásuk még külföldre is eljutott.

Mindennapi

Mégsem vonul ki Magyországról a Tesco: 40 új boltot nyitna az üzletlánc

Az eddigi híresztelésekkel ellentétben, amelyek szerint a Tesco esetleg kivonulna a magyar piacról, az áruházlánc nemhogy nem távozik, de komoly terjeszkedést tervez, és mindeközben egymilliárd forintos beruházással modernizálta 26 éve működő budaörsi boltját. A 2001-ben megnyitott áruház, amely egykor a cégcsoport legnagyobb hazai hipermarketjének számított, átfogó felújításon esett át.

Testem

Miért nem bírja testünk a kánikulát? Ez történik veled nagy melegben

Az extrém meleg nemcsak kellemetlen, hanem komoly egészségügyi kockázatot is jelent. A fokozott izzadással folyadékot és ásványi anyagokat veszítünk, miközben a szív terhelése fokozódik. 37 Celsius-fok feletti melegben és magas páratartalom mellett a test hűtése egyre nehezebb, ami létfontosságú szerveinkre – a májra, a vesékre, az agyra és a szívre – is hatással van.