Articles tagged
Életem
• 2012. 03. 17. 14:33
10 jó szokás, amiktől lefogyhat
Aki olyan szerencsés helyzetben van, hogy csak egy-két kilótól kellene megszabadulni, annak nem kell diétáznia, elég, ha változtat néhány rossz szokásán. A többieknek pedig biztosan nem árt ez a néhány kilónyi segítség a diétájukban.
Életem
• 2012. 03. 20. 15:05
Főnökkel berúgni csak kulturáltan szabad
A különböző főnökfajtákat már ismerjük, nézzük, melyikkel, hogyan tanácsos alkoholt fogyasztani. A céges bulik kikerülhetetlen része a piálás, jobb felkészülni rá, melyik főnökkel szemben mennyit engedhetünk meg magunknak!
Életem
• 2012. 03. 22. 16:02
Ne kezdjünk kollégával, csak ha örök szerelem vár
Mivel napjaink nagy részét az irodában töltjük, elkerülhetetlen, hogy ott is ismerkedjünk, ám itt jön be a házinyúlra nem lövünk alapszabály, és ez nem véletlen. Egy felmérés szerint az emberek 58%-a volt már munkatársba szerelmes, ugyanakkor egy szakítás akár a munkahely elvesztéséhez is vezethet. Tapasztalatok, vélemények és egy pszichológus tanácsai.
Életem
• 2012. 03. 11. 17:26
Böjtölni jó: 3+5 ok, ami miatt érdemes kipróbálnia
A böjtnek számtalan oka lehet, de dönthetünk úgy is, hogy kedvtelésből, önmagunk kipróbálása miatt határozunk úgy, hogy belevágunk. Összeállításunkból kiderül, miért szoktak böjtölni embertársaink, és miért érdemes a böjtöt mindenkinek legalább egyszer kipróbálnia.
Életem
• 2012. 03. 21. 11:12
Milyen irodában jó dolgozni?
Dolgozni sehol sem jó, érkezik a sztenderd válasz, de vegyük kicsit komolyabban a kérdést. Az irodisták életük nagy részét különböző irodaépületekben töltik: körbekérdezünk pár dolgozót, az ő mindennapjait mi teszi/tenné jobbá, és egy irodaházak bérbeadásával foglalkozó szakembertől is megtudakoltuk, milyen kritériumok alapján választanak a cégek munkahelyet beosztottjaik számára. Mondja el, önnek mi fontos egy irodában!
Életem
• 2012. 04. 27. 16:51
Nagyon fáj, de kitartok
A szadista zsírbontólány megkínzott, de legalább volt eredménye, és kaptam bugyit is. Most várok, megint.
Életem
• 2012. 06. 02. 21:33
Áldás vagy átok? Mindent a botoxról
Tíz éve van jelen a botox a kozmetikai iparban, azóta szurkálják az orvosok a nők és a férfiak millióit. Érvek és ellenérvek, javaslatok és veszélyek - dr. Molnár Miklós plasztikai sebész mondta el a Díványnak, mire érdemes figyelni, ha a kezelésen gondolkodunk.
Életem
• 2012. 05. 22. 21:31
A Nagy Tavaszi Szinglipánik
A szomszéd csaj is bepasizott, és a törzskocsma pultosa csak szerelmes számokat hajlandó betenni. Szerelmes a világ, csak mi bámulunk ki egyedül a fejünkből. Mit lehet tenni?
Életem
• 2012. 05. 26. 10:05
Ne ölje meg a növényeit a nyaralás alatt!
Rémálmaimban jelenjen csak meg, amikor az anyukám bejelenti, hogy elutazik, és rám hagyná a növényei locsolását. Szerencsére megfelelő rutinja van, és pontos térképet készít, hol milyen gazt kell keresnem, de minden évben volt egy-két áldozata a dunai vízitúrának. Ezért inkább itt van néhány jó tanács a családi viszály elkerülésére.
Életem
• 2012. 05. 25. 19:22
Ugyanazt enni hat éven keresztül
Minden áldott nap csirkés-sajtos szendvicset esznek, és 6 éve eszükbe se jut ezen változtatni: az angol dolgozók nem élnek valami egészségesen.