14 reklám kövérekkel, kövéreknek
Kiszemezgettünk pár kemény, inkorrekt, vagy épp nagyon is vicces reklámot.
Kiszemezgettünk pár kemény, inkorrekt, vagy épp nagyon is vicces reklámot.
A közösségi oldalak használata során könnyebben elveszthetjük az önuralmunkat.
Tudósok egy csoportja az állítja, a testesebb emberek közel fele ugyanolyan egészséges, mint vékonyabb társaik.
A dietetikus szerint alapból jó ötlet a 8 órás diéta, csak túl sokat enged.
Használjon kisebb tányért, magasabb poharat, soha ne egyen ételszállítós dobozból, és egyéb praktikák.
Holland kutatók szerint aki boldog, az kevésbé figyel oda arra, hogy mit eszik, így el előbb-utóbb hízni fog.
Gusztustalan reklámkampánnyal harcolnak Hawaii-n az elhízás ellen, de úgy tűnik, eredményesen.
A megbélyegzés nem hatékony az elhízás kezelésében.
Tudta, hogy a cukorbetegség kialakulása nem függ az elfogyasztott cukormennyiségtől, vagy hogy a diabéteszesek nem feltétlenül túlsúlyosak?
Ne féljen a zsíroktól akkor se, ha fogyózik: fogyasszon tejszínt, olívaolajat és szalonnát, csak a szénhidrátokat felejtse el.
Ön sem tudott ellenállni az ünnepi menünek? Nem baj, ha betart pár tippet, könnyen leadhatja a felszedett kilókat.
Egyszerűen nem éri meg túlsúlyosnak lenni - állítják az amerikai kutatók. Meg is mutatjuk, mire alapozzák ezt az állítást.