„Elegem van az emberekből, akik nem értékelik, milyen szerencsések. Az emberek nem becsülik meg, hogy életben vannak.”
Segítünk: nem romantikus film, és nem is vígjáték. És nem is mesefilm.
Na, megvan?
Ha nem volt elég, oldd meg a tegnapi feladványunkat is.































