A Vichy május 18-án, péntek délelőtt nyitotta meg az Erzsébet téren felállított “Egészséges Bőr Központját”, ahol a látogatók egy héten át ingyen tudhatják meg, milyen állapotban van arcbőrük (és ehhez a Vichy mely termékét érdemes használni). A park bejáratánál felállított pavilon május 26-ig látogatható hétfő kivételével minden nap.

























