Megiszom esténként egy-két pohár bort. Most ez baj?
Az alkoholfogyasztásnak itthon kultúrája van. Pontosabban sokan isznak, aránylag rendszeresen. De vajon ez így rendben van? Vagy lehet bármilyen negatív következménye? Ma erről kérdeztük pszichológus szakértőinket.











