Félúton Dubrovnik és Zára között – egyik kedvenc horvát városunk

Horvátország különösen az idei, utazási szempontból (is) ínséges évben nagy segítségére volt azoknak a magyaroknak, akik mindenképpen tengert akartak látni. A közép-dalmáciai Split azonban nemcsak a tenger szerelmeseinek ideális úti cél, hanem azoknak is, akik szeretik a henyélést városnézéssel, történelmi épületek, óvárosok megismerésével összekötni. Kattints a képre, és tegyél velünk legalább egy képzeletbeli utazást egyik kedvenc horvát városunkba! Kolléganőnk képeivel a maszkmentes nyaralások időszakára (is) emlékezünk.

Mustra
lapozgató

Félúton Dubrovnik és Zára között – egyik kedvenc horvát városunk

2020.08.17. 19:56

Horvátország különösen az idei, utazási szempontból (is) ínséges évben nagy segítségére volt azoknak a magyaroknak, akik mindenképpen tengert akartak látni. A közép-dalmáciai Split azonban nemcsak a tenger szerelmeseinek ideális úti cél, hanem azoknak is, akik szeretik a henyélést városnézéssel, történelmi épületek, óvárosok megismerésével összekötni. Kattints a képre, és tegyél velünk legalább egy képzeletbeli utazást egyik kedvenc horvát városunkba! Kolléganőnk képeivel a maszkmentes nyaralások időszakára (is) emlékezünk.

Kérjük, támogasd munkánkat te is azzal, hogy engedélyezed a hirdetések megjelenítését az oldalon. Lapunk bevételi forrását ezek a hirdetések jelentik, így elengedhetetlenek ahhoz, hogy cikkeinket ingyenesen olvashassátok.

A hirdetések megjelenését engedélyezheted külön a Dívány.hu oldalra is, vagy a kiegészítő program teljes kikapcsolásával az összes általad látogatott site-ra.