Egy ismert hajdúszoboszlói szállodára csapott le a Nébih
Egy Hajdú-Bihar megyei 4 csillagos szálloda éttermében tartottak ellenőrzést a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) szakemberei, és mintegy 150 kg lejárt, nem nyomon követhető élelmiszert vontak ki a forgalomból.











