Ne halj meg negyvenévesen!
Szörpként a gyerekek, pálinkaként a felnőttek kedvence, jó sütibe, lekvárba, turmixba. Finom, de gyorsan romlik, mi az?
Fantasztikus reklámkampány az ötvenes évek Amerikájából a cukor jótékony hatásáról. Természetesen a cukorgyártóktól.
Ha kattint, megtudja, miért - továbbá azt is, hogy hasznos (lenne) megenni a görögdinnyehéjat és a mángoldszárat is. Plusz pár érdekesség gyümölcsökről és zöldségekről.
Nem baj, ha sok zöldséget és gyümölcsöt fogyaszt, de ha nem vigyáz, sérül a fogzománc.
Sokkal egészségesebb, ha zöldségekkel és gyümölcsökkel juttat folyadékot a szervezetébe.
Ha nem a látványra utazik, akkor ennek semmi akadálya. Az igazi veszély pedig úgyis láthatatlan.
És ez nem minden, még finomabb is. Már ha a magas cukortartalom nem zavarja.
Egyen szőlőt, mert nemcsak finom, de még a szívét is védi!
Mindenki tudja, hogy kellene enni őket, mindenki tudja, hogy egészségesek, és nagyjából mindenki szeret legalább egy-kétféle zöldséget és gyümölcsöt. Valahogy mégis, a legtöbbször úgy alakul, hogy kimaradnak a napi menüből. Íme néhány tipp, hogy ezentúl ne így legyen.
Holland kutatók eredményei szerint azok a gyümölcsök és zöldségek, melyeknek a fogyasztható része fehér színű, csökkentik a stroke kialakulásának kockázatát.
Egy tervező aszalt narancsból, szilvából, kiwiből és más gyümölcsökből készít gyűrűket.