Heti kedvenc: csipkeszoknya minden alkalomra

Olvasási idő kb. 1 perc

Ha nincs kedve nagyon kiöltözni, akkor vegyen hozzá melegítőfelsőt vagy farmeringet.

Végre itt a tavasz, és már nem kell óriási kabátokba rejteni magunkat, szóval nyugodtan vegyen elő vagy szerezzen be pár olyan holmit, amit érdemes megmutatni a világnak. Ilyen például a csipkeszoknya, amit nemcsak különleges, ünnepi alkalmakkor vehet fel, a megfelelő darabokkal kombinálva a hétköznapokra is tökéletes választás. 

Egyetlen egy színt viselni most megint nagy divat, de megértjük, ha nem akar túlzásokba esni, bőven elég ha a felső és a szoknya ugyanolyan. A fekete és a fehér (vagy törtfehér) például tökéletes együtt, a farmerdzseki meg aztán tényleg mindenhez illik.  

Szoknya - 12990 Ft (H&M), felső - 7995 Ft (Mango), farmerdzseki - 9995 Ft (Stradivarius), cipő - 9995 Ft (Zara), napszemüveg - 2495 Ft (Parfois), táska  - 29,99 euró (Reserved)
Fotó: Dívány

A dzsekihez hasonlóan a farmering is nagyon jól variálható darab, igen, még e heti kedvencünkkel is nyugodtan hordhatja. Ha bejön a countrys/hippis vonal, akkor vegyen fel hozzájuk rojtos bokacsizmát és színben passzoló velúrtáskát, de magassarkúval, sőt, akár tornacipővel vagy a balerinával is próbálkozhat.

Szoknya - 12990 Ft (H&M), sál - 5595 Ft (Mango), farmering - 6995 Ft (Zara), táska - 22,99 font (New Look), karkötő - 2995 Ft (Oysho), bokacsizma - 9990 Ft (Deichmann)
Fotó: Dívány

Gondolta volna, hogy a csipkeszoknya és a szürke melegítőfelső (vagy pulóver) is jó páros lehet? Pedig így van. A kiegészítőkkel és a legfelső réteggel bátran trükközhet attól függően, hogy milyen kedve van vagy hova készül: a dzseki helyett vehet egy elegánsabb szövetkabátot, és a tűsarkú cipőhöz sem kell ragaszkodnia.

Szoknya - 12990 Ft (H&M), bőrdzseki - 35995 Ft (Mango), pulóver - 5995 Ft (Zara), táska- 31,50 font (Asos), napszemüveg - 5495 Ft (Parfois), cipő - 11995 Ft (Mango)
Fotó: Dívány

Öltözhet csak csipkébe is, és azért jobb ruha helyett szoknyát és felsőt venni, mert ezeket később kombinálhatja más, egyszerűbb darabokkal is. Bár ezzel valószínűleg nem mondtunk újat. 

Szoknya - 12990 Ft (H&M), fülbevaló - 1995 Ft (Parfois), felső - 8990 Ft (H&M), cipő - 17995 Ft (Zara), óra - 19,99 euró (Reserved), táska  - 26 font (Asos)
Fotó: Dívány
Múzsák a csók után könyv

Múzsák a csók után

Mi történt Szendrey Júliával, miután visszautasította „a nemzet özvegye” szerepét? Miért nem állt szóba egymással Babits felesége és lánya a költő halála után? A kötet nagy íróink, költőink életének legfontosabb női szereplőit helyezi a középpontba: húsz magyar múzsa élettörténetébe nyerhetünk bepillantást. Olykor felemelő, máskor tragikus női sorsok gyűjteményét tartja kezében az olvasó, amelyből kiderül: a halhatatlanságért sokszor a személyes boldogsággal kell fizetni: a kötet harmadik kiadása már a nyomdában.

Rendeld meg a kiadó oldalán kedvezményesen!

hirdetés

dívány.hu ‎
dívány.hu ‎
Oszd meg másokkal is!

Neked ajánlott

Az oldalról ajánljuk

Mindennapi

Sokan nem tudják: ilyenkor nemet mondhatsz a túlórára

Téves az a nézet, hogy a főnök bármikor, korlátlanul benn tarthat munka után. Bizonyos esetekben a túlóra egyáltalán nem rendelhető el, máskor pedig csak a munkavállaló írásos hozzájárulásával. A munka törvénykönyve külön szabályokat állapít meg a rendkívüli munkaidőre, vagyis arra, amikor a dolgozónak a beosztásán túl kellene munkát végeznie.

Offline

2500 éve tört ki az első járvány: ez a fertőzés okozta

Az “athéni pestis” kórokozóját mindmáig nem sikerült azonosítani, holott mintegy 100 ezer ember halálát okozta, illetve az athéni hadseregben végzett pusztítása révén befolyással lehetett a városállam Spártával folytatott vesztes háborújára is.

Testem

Alvászavarokkal küzdesz? A mesterséges intelligencia segíthet megfejteni az okát

Nyolc órát aludtál, mégis hulla vagy? Lehet, hogy nem a mennyiséggel van baj, hanem valami olyasmivel, amit csak az algoritmusok látnak. A mesterséges intelligencia megjelent az alvásdiagnosztikában is, és a szakértők azt ígérik, hogy a kábelekkel teli, kényelmetlen kórházi éjszakák helyett hamarosan a saját ágyunkban fekve kaphatunk tűpontos választ arra, miért nem vagyunk kipihentek. Megmutatjuk, hogyan forradalmasítják az algoritmusok az álmainkat.

Életem

Legális kiskapu: így szerezhetsz extra nyugdíjat

Nem egyedi probléma, hogy valakinek hosszabb-rövidebb időre megszakad a biztosítási jogviszonya. Ez azonban súlyos következményekkel járhat a későbbi időskori ellátásra nézve. Kevesen tudják, de létezik egy teljesen törvényes és szabályozott módszer a probléma áthidalására: a társadalombiztosítási megállapodás.

VIP

Meghalt Scherer Péter

Ma délelőtt elhunyt Scherer Péter Jászai Mari-díjas magyar színész, aki még fellépett volna a Zenthe Ferenc Színházban.