Rengeteg orvosnál járt, míg kiderült, mi okozza a hasi fájdalmakat.
Az agyban kialakuló, demenciát okozó változásokkal kapcsolatban fontos összefüggésre jöttek rá, méghozzá középkorúakat vizsgálva.
A zsírpárnák megjelenése ezen a testrészen akár a későbbi demenciát is felerősítheti.
A hasfájás súlyos bélbetegségre is utalhat. Horváth Patrícia nehéz utat járt be a tünetek miatt, de saját gyógyító módszerével már másoknak is segít.
A tibeti szerzetesek mély meditációja a bélrendszer működését is kedvezően befolyásolja.
A fájó has kellemetlen tud lenni, de a gyógyszerek helyett ezek a szuper természetes dolgok is segíthetnek – többségük ott csücsül a polcodon!
A női has mindig más: hol laposabb, hol teltebb, és ez a változás teljesen normális. Akkor mégis miért kergetjük az őrületbe a nőket miatta?
Ha gyakran fáj a hasad evés után, akkor jobb, ha felkeresel egy orvost. Ezek állhatnak a fájdalmak hátterében.
Haspuffadás, reflux szintén hasfájást válthat ki, csakúgy, mint a pszichés problémák, a túl sok idegeskedés és stressz.
Önsanyargatás nélkül, egy kis odafigyeléssel könnyedén laposabb lehet a hasad, és ehhez a tudomány szerint nem is kell hosszú edzéseken részt venned.
A szétnyílt hasizom nem csak azokat érintheti, akik legalább egy gyereket kihordtak. Szakértő mesél arról, mi mindent lehet tenni ellene.
A sérv nem játék, minden esetben vizsgáltasd ki! Ám az edzésről így sem kell lemondanod. Szakértő mondja el, mik a legfontosabb szabályok.
Te hogy szültél? Milyen nehézségekkel néztél szembe utána? A császármetszés fontos kérdéseiről és a hegről mesél a szakértő.
Fűző, alakformáló fehérnemű, haskötő – avagy a láthatatlan segítség.
Ha nem vagy elégedett a tükörben látottakkal szülés után, érdemes okosan elkezdened mozogni. A séta nagyon jót tesz, de mutatjuk, mi segíthet még!
Tényleg csak akkor töltsd ki, ha a lehető legnehezebb kvízkérdésekre is felkészültél!
Mennyire ismered a Balaton-parti településeket? Mutasd meg kvízünkkel!