Sosem volt még nagyobb tétje egy kő-papír-olló játéknak.
Szőnyeg, telefontok, traktor, autó, konyhabútor, kórházi szekrény, étolaj, kulcstartó, hajvágó... és ennél több is árverés tárgya májusban.
Elvis szerette a magánrepülőket: ami ezzel a Lockheed JetStarral történik, az a rajongók álma lesz.
Nem árt óvatosnak lenni az autópálya-matrica vásárlásánál.
Fontos döntést hoztak a karateedzőről, aki bántalmazott egy gyereket.