Sosem volt még nagyobb tétje egy kő-papír-olló játéknak.
Szőnyeg, telefontok, traktor, autó, konyhabútor, kórházi szekrény, étolaj, kulcstartó, hajvágó... és ennél több is árverés tárgya májusban.
Elvis szerette a magánrepülőket: ami ezzel a Lockheed JetStarral történik, az a rajongók álma lesz.
A legnagyobb rajongók a sztárokkal kapcsolatos legbizarrabb ereklyéket is megveszik. Vesekő, vécé és használt papírzsepi is elkelt már aukción.
Cecil Chubb a feleségét akarta meglepni néhány székkel az ebédlőbe, amikor belépett az aukciósházba: végül a Stonehenge-dzsel a „zsebében” távozott.
Napóleon sikeresen avatkozott a divatba több ponton is, de hajszálainak még halála után is komoly utóélete volt.
Az 1 millió dolláros gyémánt Liz Taylor nyakában 1970-ben az Oscar kiosztóján nem volt akkora szám, mint a 460 millió forintért leütött Csontváry-kép.
Digitális műtárgyként, fizetni pedig kriptopénzzel lehet.
Maurer Dóra életműrekord született a Virág Judit Galéria kortárs aukcióján.
Ennyiért kelt el Micimackó hídja a szerdán rendezett árverésen.
Megmutatjuk, milyen az élet Budapest központjától negyedórányi autóútra.
2 vármegye széllökések, 10 pedig havazás miatt érintett: a hó mennyisége jelentős lehet.