Ez történik a fiókban a régi telefonoddal
Nem jó ötlet, ha a megunt vagy lecserélt régi okostelefonunkat betesszük a fiókba, mondván, majd jó lesz még valamire. Ugyanis, ha nem kellő gonddal járunk el, a benne lévő lítiumion-akkumulátor rövid idő alatt tönkremegy, és így az egyébként még jó állapotban lévő telefon használhatatlan lesz.











