Ez az öt új traffipax kapja el a legtöbb gyorshajtót – eddig 120 ezer autóst büntettek
A tavaly novemberben a fővárosban üzembe állított 26 új, rögzített traffipax az azóta eltelt három hónap alatt összesen közel 120 ezer gyorshajtást regisztrált. Mutatjuk melyik öt mérőnek volt a legtöbb dolga.











