Már a sárga lámpán való áthajtásért is büntethetnek
Hamarosan semmi értelme nem lesz azon hezitálni, hogy a sárga lámpánál menjünk vagy megálljunk-e, ugyanis van olyan európai ország, ahol azt tervezik, hogy pénzbírsággal sújtják azokat, akik a forgalom irányának megváltozásra figyelmeztető sárga jelzésen áthajtanak.











