Extrém hideg miatt adtak ki riasztást, -20 fok is lehet ebben a két vármegyében
Komoly fagyokkal kell számolni ma az ország keleti felén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Borsod-Abaúj Zemplén vármegyében akár mínusz 15 foknál is hidegebb lehet. Citromsárga riasztást adtak ki erre a területre.








