Súlyos szennyezést észleltek a Dunán – megfújták a riadót
Riadót fújtak a hatóságok, miután a Rákos-patak vizében észlelt olajszennyeződés már a Dunát is elérte. A szakemberek megállapították, hogy a környezetkárosítás nem a XIII. kerületből indult, hanem Zugló térségében, a folyásirány szerinti felsőbb szakaszon került a vízbe az idegen anyag.









