Ma egy nagyon izgalmas ember miatt egy kicsit messzebbre utazunk. Indulhatunk?
A belvárostól nem messze található a város legmagasabb pontja, a Somos-tető, ami a város egyik legfontosabb turisztikai állomása, az itt található állatkertnek is köszönhetően. Van már tipped, hogy merre járunk?
Felkészültél? Jöhet a kép!
Ha épp csak belejöttél, vadászd le a tegnapi várost is!































