Az orvos gyomorrontással hazaküldte, kiderült, hogy halálos beteg a kislány
Egy 10 éves kislányt diagnosztizáltak félre az orvosok. Nem ismerték fel, hogy rákos, helyette csak annyit mondtak a gyermekre, biztosan csak elrontotta a gyomrát. A nyolcadik vizsgálat során derült ki a betegség.











