Kiküldték az értesítéseket, jön a drágulás: ekkor érkezik az első magasabb mobilszámla
Értesítette az ügyfeleit a Magyar Telekom és a Yettel a júliustól érvényes díjemelés részleteiről.
Értesítette az ügyfeleit a Magyar Telekom és a Yettel a júliustól érvényes díjemelés részleteiről.
A One Magyarország Zrt. tájékoztatása szerint a társaság nevében adathalász, számlabefizetésre felszólító levelekkel keresik meg az ügyfeleket. A megtévesztő üzenetekben egy megadott elérhetőséghez tartozó számla rendezését kérik, ehhez pedig egy linkhez kötött fizetési opciót kínálnak fel.
A One Magyarország karácsonyi akcióval kedveskedik klienseinek, több mint 1,7 millió előfizető kap extra, díjmentes szolgáltatást az ünnepek idejére.
Telefonon és üzenetben, a One és bankok nevével visszaélve is próbálkoznak a csalók: céljuk minden esetben, hogy megszerezzék a belépési adatokat, és kitakaríthassák áldozatuk bankszámláját.
Technikai átállás zajlik a One Magyarországnál, ezért le kell cserélniük a SIM-kártyájukat azoknak, akik korábban a DIGIMobil ügyfelei voltak. A teendőkről SMS-ben kapnak tájékoztatást.