Infó
• 2013. 02. 12. 13:54
Fájdalom: a szükséges rossz
A fájdalom a szervezet felől érkező fontos jelzés: valami nincs rendben. Érdemes hallgatnunk rá, vagy utánajárni az okának, akkor is, ha a fájdalomcsillapítók átmenetileg jó szolgálatot tehetnek az elviselésében.
