Ennyivel csökkenti a Mol az üzemanyag árát kútjain
Hétfő délutántól a Mol valamennyi benzinkútján 10 forinttal csökkentette a benzin és a dízel árát.
Hétfő délutántól a Mol valamennyi benzinkútján 10 forinttal csökkentette a benzin és a dízel árát.
Nemsokára 90 százalékra emelkedik a visszaigényelhető jövedéki adó az eddigi 86 százalékról a mezőgazdasági gázolaj-felhasználás után.
Még mélyebbre kell nyúlnunk a zsebünkben ahhoz, hogy megtankolhassuk az autónkat: mától ugyanis tovább drágul a benzin.
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter egy keddi sajtótájékoztatón beszélt arról, hogy az üzemanyagár kérdése továbbra is fontos, a kormány folyamatosan vizsgálja.
Ezen a héten egyszer már nőttek az üzemanyagárak, hamarosan azonban még többet kell fizetni a benzinkutakon egy liter gázolajért vagy benzinért.
A drága üzemanyag egy darabig biztosan mindennapjaink része marad a geopolitikai helyzet miatt.
A múlt hét végi árhoz képest mintegy 28 forinttal is többet fizethetünk üzemanyagért.
Jó ideje tudtuk, hogy mától újabb 21 forinttal emelkedik a benzin és a dízel ára: a jövedéki adó emelésének második ütemében 21 forinttal drágultak az üzemanyagok.
A benzin drágulása folytatódik: januárban még egy nagy áremelés biztosan lesz.
Néha előfordul, hogy az ember nem gondolkozik előre, és túl későn veszi észre, hogy vészesen fogy az üzemanyag az autóból. Pánikra azonban semmi ok! Mutatjuk, mit javasolnak a szakemberek.
Az üzemanyag jövedéki adójának emelését a korábban tervezett, drasztikus emelés helyett két lépcsőben valósítja meg a Mol, így január elsején mégsem annyit kell majd fizetnünk a kutakon, mint amire számítottunk.
Ismét változott az üzemanyagok ára: a mai naptól újra többet fizethetnek az autósok a benzinkutakon.