Bekeményít a városvezetés: büntetést kap, aki így parkol
Egyelőre csak figyelmeztetést kaptak azok az autósok Veszprémben, akik a Mester utca környékén a jól bevett szokás szerint a zöldterületen hagyták járművüket. A jelzés azonban egyértelmű: mostantól büntetni fognak.











