Több ezer embernek küld levelet a rendőrség: nem fognak örülni
Meglehetősen lesújtó eredménnyel zárult a rendőrség Közlekedésbiztonsági napok elnevezésű, egy héten át tartó ellenőrzési akciója. Összesen 8158 ember ellen intézkedtek a hatóság emberei.











