150 ezres bírság jár érte, ha ezt elmulasztod 2026-ban
Csepel önkormányzata közzétette: 2025-ben ismét ebösszeírás történik a kerületben, a kutyatulajdonosoknak 2026 nyaráig nyilatkozniuk kell. Aki elmulasztja bejelenteni kutyáját, azt meg is bírságolják.











