Afelé tartunk, hogy emberek haljanak bele abba, amit teszünk – így fog megváltozni hazánk klímája
Örökre lemondhatunk a hóról, rengeteg aszályos nap lesz forró nyarainkon, végleg elveszítjük az átmeneti évszakokat és többlethalálozásokat okozunk minden olyan tevékenységünkkel, mely tovább melegíti a klímát.











