A hét, amikor a külföldi is jól jár
A nagybácsiékat színházi mustra és balett, a kisöcsit meg éjszakai fürdőzés várja. Sőt, még helyinek se rossz lenni.
A nagybácsiékat színházi mustra és balett, a kisöcsit meg éjszakai fürdőzés várja. Sőt, még helyinek se rossz lenni.
A Hang Világnapja is a héten van, de megtudhat mindent a zsidó karakterekről és a tangóról is!
Színházért Pécsre, könyvért a Vörösmarty térre, Chemical Brothers koncertért pedig a Corvinba érdemes menni a héten.
De mehet a Fridge-re is a héten, sőt szinte bárhova, mert ez a hét egyértelműen a zenéé!
Annyi jó program van: a Morcheebától Lydia Lunchon át Korda Gyuri bácsiig mindenki mókázik, kár volna otthon sírdogálni!
Vagy inkább ne? Az eHeti Kimenőben van iparművészet, táncfilm, színház, sírva vigadás és agyeldobás, vagy miazott.
Azt hiszi, nincsenek beosztva a napjai jövő csütörtökig? Nézze meg ezt! Heti Kimenő.
Fentiek mellett nézzen méheket múzeumban, utazzon Zsámbékra és örüljön a Zsidó Nyári Fesztiválnak.
Jó kertmoziért a Holdudvarba, klasszikus zenéért Kaposvárra, működő demokráciáért a Szigetre.
Kapolcs, Zsámbék, Ördögkatlan: indul a művészetekre éhező fesztiválozók nyara!
Aki unja már a Prodigy-t, az hallgasson jó jazz-t, ünnepelje a cirkuszokat vagy nézzen Shakespeare-t vagy A nagy füzetet. Marcus Miller is jön!
Az Argo 2 hímsoviniszta film lesz, amiben majd nőket, állatokat és etnikai kisebbségeket bántanak. Interjú a rendezővel.