A legnagyobb hőségben is kabátban?

Olvasási idő kb. 2 perc
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Dívány!

Az Olsen-ikereken kívül Kardashian és Selena Gomez is leizzadhatott a kánikulában, mert épp a nagykabát a divat Los Angeles környékén.

Ki tudja, talán légkondi betegségben szenvedhetnek azok a hírességek, akik a nagy júliusi kánikulában nem falatnyi nyári ruhában és papucsban, hanem csizmában, pulóverben vagy kabátban teszik ki lábukat az utcára. Legutóbb Chriselle Lim stylist posztolt gey furcsa képet az Instagram oldalán, melyet elnézve nem értjük, vajon miért gondolták azt az Olsen-ikrek, hogy az országos melegrekordok ellenére kabátban jelennek meg egy Los Angeles-i eseményen?

Az Olsen-ikrek kabátban vészelik át a Los Angeles-i hőségriadót.
Fotó: Donato Sardella / Getty Images Hungary

“Talán nincs nyár és nincs hőségriadó??? Minek a kabát? Már attól is leizzadok, ha ránézek” – írta egy kommentelő a kép mellé de a többiek is értelmezhetetlennek találták a nyáriruhás stylistot körbefogó kabátos Olsen-ikreket. Szerintünk az a szőrmével bevont barna táska sem lehet a legpraktikusabb kiegészítő 20-25 fok felett.


Persze nem csak a 30 éves testvérpár az egyetlen olyan A-listás celeb, aki már cikinek találja a nyári trendeket, a napokban Kim Kardashiant sem zavarta, hogy egy hamptonsi kertipartin csak ő izzadt farmer combcsizmában és pulóverruhában a vendégek közül.

De Selena Gomezt sem zavarta a malajziai páratartalom, a nagy hőség ellenére fekete garbóban és szatén nadrágban lépett színpadra az 5,4 millió fős Selangorban. Ön mit gondol, mi lehet a furcsa jelenség oka? Szavazzon!

Zavaros, mert télen egy szál semmiben flangálnak

  • 161
    Kit érdekel

  • 63
    Már az őszi trendeket hordják

  • 20
    Légkondi betegségben szenvednek

  • 12
    Nem szeretik, ha megkapja őket a nap
  • Elveszett harmónia

    Elveszett harmónia

    Előrendelhető a Dívány új könyve, az Elveszett harmónia, melynek segítségével megértheted, hogy a széthullás nem a vég, hanem a kezdet. Tóth Réka Ibolya saját módszerével mutatja meg, hogy a harmónia nem elérhetetlen vágy, hanem az az alapállapot, amelybe te is visszakerülhetsz. Önmagad megértése, valamint a QR-kóddal elérhető meditációk és testtudatos gyakorlatok segítenek a gyógyuláshoz vezető útra lépni, így megszabadulhatsz az ismétlődő mintáktól és a régi szenvedéstől.

    Keresd a könyvet az Inda Press Kiadó kínálatában!

    hirdetés

    Adamek Alma
    Adamek Alma
    Oszd meg másokkal is!

    Neked ajánlott

    Az oldalról ajánljuk

    Offline

    Elfogyott a vászna, azbesztcement lapokra festett zománcfestékkel – ma milliókat érnek Picasso remekművei

    A második világháború utáni hiánygazdaságban nem volt könnyű művésznek lenni: Pablo Picassónak sem spanyol vászon, sem drága olajfesték nem jutott, amikor 1946-ban berendezte műtermét a dél-franciaországi Antibes kastélyában. A zseniális alkotó azonban nem jött zavarba: olcsó háztartási zománcfestékkel, valamint építkezésekről maradt azbesztcement lapokra skiccelte fel a huszadik század legmeghatározóbb remekműveit.

    Édes otthon

    Itt a friss lista: 30 magyar településen rendeltek el vízkorlátozást

    A tartós kánikula és a hirtelen megugró lakossági vízfogyasztás miatt rendkívüli intézkedések bevezetésére kényszerültek Zala megye számos településén. A Zalavíz Zrt. hivatalos tájékoztatása szerint a víziközmű-rendszer tartalékai teljesen kimerültek, így a szolgáltatási területen nemcsak jelentős nyomáscsökkenésre, hanem egyes helyeken már átmeneti vízhiány kialakulására is számítani lehet a következő napokban.

    Életem

    Normális a Velencei-tó rekordalacsony vízszintje: rosszul gondolkodunk a jelenségről

    A Velencei-tó vízszintje Agárdnál elérte a történelmi mélypontnak számító 53 centimétert, ami a hajóforgalom leállításához vezetett. Dr. Boromisza Zsombor, a MATE egyetemi docense és tájépítészmérnöke szerint azonban a probléma nem a vízhiányban, hanem az alkalmazkodási válságban gyökerezik, mivel hibásan és mereven egy üdülésre optimalizált medenceként gondolkodunk a tóról.

    Életem

    52 ezer forintos büntetést kockáztat a magyar sofőrök fele

    Egy friss német kutatás szerint az autósok több mint fele bevallotta, hogy vezetés közben már használta a mobilját. A jelenség Magyarországon sem ritka, egy hazai felmérés alapján a sofőrök közel fele nyúlt már kézben tartott telefonhoz menet közben, pedig ezért akár 52 ezer forintos bírság és 3 büntetőpont is járhat.

    Mindennapi

    Nyári veszély az utakon: erre figyelmezteti az autósokat a Kamara

    Országszerte zajlik az aratás, ezért a következő hetekben több kombájnnal, traktorral és szállítójárművel találkozhatunk a közutakon. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara arra kéri az autósokat, hogy ezek mellett a megszokottnál is óvatosabban közlekedjenek.

    Édes otthon

    Tönkreteheti a fát, ha így szeded le a gyümölcsöt

    A gyümölcsszüret végén hajlamosak vagyunk a nehezen elérhető, legfelső ágakon hagyni az utolsó szemeket azzal a megnyugtató gondolattal, hogy jó lesz az a madaraknak. Ez a jóhiszemű zöld reflex azonban hatalmas csapda a kertünk számára. Ha a fán felejtett cseresznye sérült vagy rothadni kezd, az aszalódó szemekből úgynevezett „gyümölcsmúmiák” képződnek, amelyek a legveszélyesebb gombás fertőzések téli menedékhelyei. Ha nem takarítjuk le az ágakat, a trehány szüreteléssel szó szerint egy biológiai időzített bombát hagyunk a fán, ami jövő tavasszal a teljes termést, hosszú távon pedig magát a fát is elpusztíthatja.

    Offline

    Melyik folyó partján fekszik Varsó? Nehéz földrajzkvíz

    Európa nagyvárosai nem csak kedvelt úti célnak számítanak, történelmük és földrajzi fekvésük miatt is különlegesek. Kvízünkkel tesztelheted, mennyire vagy tisztában azzal, hogy melyik hol, mely folyó mentén vagy tenger mellett helyezkedik el.

    Testem

    Sokszor éveken át félrediagnosztizálják ezt a krónikus betegséget: memóriaromlással is jár

    Éveken át tartó vándorló fájdalom, állandó kimerültség, ijesztő memóriazavarok és koncentrációs problémák – mégis minden laborlelet negatív. Sokan nem is sejtik, de a reumatológiai betegségek egyik leggyakoribb, mégis legnehezebben felismerhető kórképe állhat a háttérben. A fibromyalgia sokáig az orvosi szkepticizmus céltáblája volt, ma már azonban tudjuk: nem hipochondriáról van szó, hanem arról, hogy az idegrendszer szó szerint felerősíti a fájdalmat, a betegek agyát pedig egy állandó, bénító köd, a „fibro-fog” uralja.