Heti kedvenc: a bőszárú térdnadrág

Olvasási idő kb. 2 perc
Google Állítsd be, hogy a Dívány az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ha nem akar combot villantani, ajánljuk ezt a laza, de mégis elegáns ruhadarabot. Egy nadrág - négy szett.

Nem csak a midiszoknyák között válogathatnak azok, akik szeretik ha egy ruhadarab combközépnél lejjebb ér. Az üzletekbek az akciós és a teljes áras részlegen is lehet találni bőszárú térdnadrágokat, amelyeket nemcsak nyáron, de ősszel is bátran hordhatunk. 

Ha olyan összeállítást szeretne, amit több szezonon át hordhat, akkor a legelső összeállításunkat ajánljuk, hiszen a fekete mellett a piros is olyan szín, ami soha nem megy ki a divatból, és az egyszerű póló, valamint papucscipő is igazi alapdarabnak számít. A kiegészítők persze lehetnek olyanok, amiknek talán nem olyan hosszú a szavatossága, de igazán különlegessé, aktuálissá teszik az ilyen szetteket.

Póló - 2995 Ft (Zara), nadrág - 11995 Ft (Mango), fülbevaló - 12,50 font (Topshop), kalap - 14,99 font (New Look), táska - 5990 Ft (H&M), cipő - 28,17 euró (Asos)
Fotó: Dívány

A hasat szabadon hagyó felsőket tényleg nem lehet megkerülni, és e heti kedvencünkhöz különösen jól illenek. A kiegészítőket természetesen az alkalom szabja meg, kevésbé feltűnő, ám kényelmesebb, praktikusabb cipőt, táskát is felvehet a felsőrészhez és a nadrághoz. 

Felső - 2995 Ft (Stradivarius) , nadrág - 11995 Ft (Mango), karkötő - 33,80 euró (Johnny Loves Rosie/Asos), napszemüveg - 3836 Ft (Parfois), táska - 7995 Ft (Zara), cipő - 380 euró (Sophia Webster/Net-a-porter)
Fotó: Dívány

Egy csíkos felső is nagyon jól mutat a fekete térdnadrággal, de a mi választásunk inkább egy pálmafás ingre esett, mert ez a szezon egyik kedvenc darabja. Persze a fekete-fehér önmagában nagyon unalmas, ezért érdemes élénk színű táskával, cipővel és egyéb kiegészítőkkel feldobni.

Ing - 4890 Ft (F&F), nadrág - 11995 Ft (Mango), fülbevaló - 500 Ft (Látomás), karkötő - 7900 Ft (Soie Essentielle), táska - 63,38 euró (Matt & Nat/Asos), cipő - 5995 Ft (Zara) 
Fotó: Dívány

Ha hűvösebbre fordul az idő, akkor egy egyszerű pulóvert vagy melegítőfelsőt is fel lehet venni hozzá, de ha jobban ki kell öltözni, akkor marad a hosszú ujjú blúz és a blézer párosa. Sőt, az igazi őszi időben a blézert egy szép szövetkabátra is le lehet cserélni, de ez még odébb van.  

Blúz -  3990 Ft (H&M), blézer - 7995 Ft (Zara), nadrág - 11995 Ft (Mango), fülbevaló - 12,50 font (Topshop), táska - 7995 Ft (Zara), cipő - 58 font (Topshop)
Fotó: Dívány
 

Hozzászólna? Facebook-oldalunkon megteheti!

Kövessen minket a Facebookon is!

 
Elveszett harmónia

Elveszett harmónia

Előrendelhető a Dívány új könyve, az Elveszett harmónia, melynek segítségével megértheted, hogy a széthullás nem a vég, hanem a kezdet. Tóth Réka Ibolya saját módszerével mutatja meg, hogy a harmónia nem elérhetetlen vágy, hanem az az alapállapot, amelybe te is visszakerülhetsz. Önmagad megértése, valamint a QR-kóddal elérhető meditációk és testtudatos gyakorlatok segítenek a gyógyuláshoz vezető útra lépni, így megszabadulhatsz az ismétlődő mintáktól és a régi szenvedéstől.

Keresd a könyvet az Inda Press Kiadó kínálatában!

hirdetés

dívány.hu ‎
dívány.hu ‎
Oszd meg másokkal is!

Neked ajánlott

Az oldalról ajánljuk

Testem

Nemcsak megfázást okozhat: így teszi tönkre a klíma az ízületeidet

Amikor a nyári kánikulában belépünk egy kellemesen hűvös, légkondicionált irodába vagy üzletbe, azt megváltásnak érezzük. A legtöbben tisztában vannak azzal, hogy a túl erős hűtés megfázást, torokfájást vagy tüdőgyulladást okozhat, ám a klímaberendezéseknek van egy rejtett veszélye is: csendben teszik tönkre az ízületeinket. A legfrissebb orvosi kutatások szerint a mesterségesen lehűtött és kiszárított benti levegő drasztikusan rontja az izomerőt, miközben az idegvégződésekben található receptorok túlaktiválásával brutális, nyilalló fájdalmat idéz elő a vállban, a nyakban és a térdekben.

Offline

Nem csak királynék voltak, uralkodók is: hatalmas titkot fedtek fel az ősi sumér sírok a nőkről

Az ősi Mezopotámia világáról sokáig úgy gondolták a kutatók, hogy a hatalom szinte kizárólag a férfiak kezében összpontosult. A királyok nevét feljegyezték, a nők pedig többnyire feleségként vagy papnőként jelentek meg a történetekben úgy, mint valódi hatalommal nem rendelkező szereplők. Egy régészeti lelőhely újraértelmezése azonban mára megkérdőjelezte a korról gyűjtött ismereteinket.

Offline

Villámkvíz: felismered a világ leghíresebb vasútállomásait?

A vasúti közlekedés a 19. század első felében indult hódító útjára a világon, majd az ipari forradalmak jelentősen hozzájárultak elterjedéséhez. Az emberiség így egyre több vasútállomást is épített, melyek sokszor egy-egy város legszebb épületei közé tartoznak.

Mindennapi

Döntött a kormány a hitelstopról: két új határidőt hirdettek ki

A diákhitelek és a Babaváró hitelek esetében is határidő-módosításról döntött a kormány, amelyek már meg is jelentek a Magyar Közlönyben. A változások a diákhitelek kamatstopját, illetve a Babaváró hitel egyik alapfeltételének teljesítési határidejét érintik.