Dögös háziasszonyokat álmodtak az Agent Provocateur kampányához

Olvasási idő kb. 2 perc

Az ötvenes éveket akarták megidézni, amikor szerintük bugyiban és melltartóban takarítottak otthon a nők.

Elindította legújabb, tavaszi-nyári kampányát az angol Agent Provocateur, aminek egyik leghíresebb dobása a betiltott Kylie Minogue-reklám volt. "Az új reklámok remekül kifejezik a lelkesedésem az 1950-es évek ragyogó háziasszonyai iránt" - mondta Sarah Shotton, a cég kreatívigazgatója. Shottonnak nagyon tetszik, hogy mennyi irónia rejtőzik a tökéletesség álarca mögött, és hogy a nőket látszólag egyáltalán nem izgatták a mindennapos problémák.

A képeket készítő Miles Aldridge pedig arról beszélt, hogy egy álma vált valóra ezzel a munkával. És hogy mi ez az álom? A kis Miles Aldridge váratlanul betoppan egy iskolás barátjához, akinek az anyja éppen a konyhában takarít - természetesen fehérneműben. A kampányhoz a 18 éves Hailey Clausont kérték fel, aki így olyan híres modellek nyomdokaiba léphet, mint Helena Christensen, Rosie Huntington-Whiteley vagy Kate Moss. Ő egyébként szerepelt már Gucci és Zara kampányokban is. 

Galéria ikon

6

Galéria: Agent Provocateur - kampány
Fotó: agentprovocateur.com

Ahogy a Daily Mail írja, a márkának egészen jól megy mostanában, például 55 százalékkal, valamivel több mint 2 milliárd forintra tudta tavaly növelni az adózás előtti nyereségét. Emellett az elmúlt két évben 12 üzletet nyitottak világszerte, például Milánóban, Hongkongban és Sydney-ben, és a terveik között pedig szerepel még többek között Los Angeles-i és San Franciscó-i boltnyitás. A céget csak 1994-ben alakították, egyikőjük Vivienne Westwood divattervező fia volt.

Tetszik önnek a Dívány Tejben-vajban blogja?

Keressen bennünket a Facebookon, így nem marad le egy posztunkról sem!

Múzsák a csók után könyv

Múzsák a csók után

Mi történt Szendrey Júliával, miután visszautasította „a nemzet özvegye” szerepét? Miért nem állt szóba egymással Babits felesége és lánya a költő halála után? A kötet nagy íróink, költőink életének legfontosabb női szereplőit helyezi a középpontba: húsz magyar múzsa élettörténetébe nyerhetünk bepillantást. Olykor felemelő, máskor tragikus női sorsok gyűjteményét tartja kezében az olvasó, amelyből kiderül: a halhatatlanságért sokszor a személyes boldogsággal kell fizetni: a kötet harmadik kiadása már a nyomdában.

Rendeld meg a kiadó oldalán kedvezményesen!

hirdetés

dívány.hu ‎
dívány.hu ‎
Oszd meg másokkal is!

Neked ajánlott

Az oldalról ajánljuk

Mindennapi

Sokan nem tudják: ilyenkor nemet mondhatsz a túlórára

Téves az a nézet, hogy a főnök bármikor, korlátlanul benn tarthat munka után. Bizonyos esetekben a túlóra egyáltalán nem rendelhető el, máskor pedig csak a munkavállaló írásos hozzájárulásával. A munka törvénykönyve külön szabályokat állapít meg a rendkívüli munkaidőre, vagyis arra, amikor a dolgozónak a beosztásán túl kellene munkát végeznie.

Offline

2500 éve tört ki az első járvány: ez a fertőzés okozta

Az “athéni pestis” kórokozóját mindmáig nem sikerült azonosítani, holott mintegy 100 ezer ember halálát okozta, illetve az athéni hadseregben végzett pusztítása révén befolyással lehetett a városállam Spártával folytatott vesztes háborújára is.

Testem

Alvászavarokkal küzdesz? A mesterséges intelligencia segíthet megfejteni az okát

Nyolc órát aludtál, mégis hulla vagy? Lehet, hogy nem a mennyiséggel van baj, hanem valami olyasmivel, amit csak az algoritmusok látnak. A mesterséges intelligencia megjelent az alvásdiagnosztikában is, és a szakértők azt ígérik, hogy a kábelekkel teli, kényelmetlen kórházi éjszakák helyett hamarosan a saját ágyunkban fekve kaphatunk tűpontos választ arra, miért nem vagyunk kipihentek. Megmutatjuk, hogyan forradalmasítják az algoritmusok az álmainkat.

Életem

Legális kiskapu: így szerezhetsz extra nyugdíjat

Nem egyedi probléma, hogy valakinek hosszabb-rövidebb időre megszakad a biztosítási jogviszonya. Ez azonban súlyos következményekkel járhat a későbbi időskori ellátásra nézve. Kevesen tudják, de létezik egy teljesen törvényes és szabályozott módszer a probléma áthidalására: a társadalombiztosítási megállapodás.

VIP

Meghalt Scherer Péter

Ma délelőtt elhunyt Scherer Péter Jászai Mari-díjas magyar színész, aki még fellépett volna a Zenthe Ferenc Színházban.