Axente Vanessára is felfigyelt a Chanel

Olvasási idő kb. 1 perc

A 18 éves modell lassan lekörözi Mihalikot. A Prada reklám után a Chanel szépségkampányában tűnik fel.

Így pózol Axente Vanessa a Chanelnek

A mindössze 18 éves Axente Vanessa az idei évben kétségkívül komolyabb munkákat tudhat a háta mögött, mint a már világhírnevet szerzett kolleganői, a Victoria's Secret Showt kihagyó Mihalik Enikő és Palvin Barbara.

Az Attractive üdvöskéje 2013-ra a világ 11. legkeresettebb modellje lett, amin semmi meglepő nincsen, hiszen a divathéten idén is a legmenőbb divatházak kifutóin tűnt fel a Louis Vuittontól a Miu Miu-n át a Givenchyig. A világmárkák csak úgy kapkodtak a fiatal modell után, Axentével reklámozta designer szereléseit többek között a Prada, a Calvin Klein és a Hugo by Hugo Boss is az elmúlt szezonban.

A zalai megyei Axente ezúttal pályafutása egy újabb mérföldkövéhez érkezett, hiszen Palvin Barbara után rá is felfigyelt a Chanel és Gisele Bündchen illetve Monica Jagaciak mellé leszerződtette 2014-es tavaszi-nyári Chanel Notes de Printemps elnevezésű szépségkampányának egyik arcává – írja a beautyscene.net.

Palvinról tavaly főleg sminkvideókat készített a Chanel kreatív csapata, amit elsősorban a távol-keleti régióban nyomtak ezerrel a Le Blanc kampány keretében.

A klasszikusan nőiesre kisminkelt modellről a képeket a neves norvég fotós, Solve Sundsbo lőtte a francia márkának. Kíváncsian várjuk, az év egyik favoritjának kikiáltott modell milyen meglepetéssel rukkol még elő az év végéig.

Tetszik önnek a Dívány Tejben-vajban blogja?

Keressen bennünket a Facebookon, így nem marad le egy posztunkról sem!

Múzsák a csók után könyv

Múzsák a csók után

Mi történt Szendrey Júliával, miután visszautasította „a nemzet özvegye” szerepét? Miért nem állt szóba egymással Babits felesége és lánya a költő halála után? A kötet nagy íróink, költőink életének legfontosabb női szereplőit helyezi a középpontba: húsz magyar múzsa élettörténetébe nyerhetünk bepillantást. Olykor felemelő, máskor tragikus női sorsok gyűjteményét tartja kezében az olvasó, amelyből kiderül: a halhatatlanságért sokszor a személyes boldogsággal kell fizetni: a kötet harmadik kiadása már a nyomdában.

Rendeld meg a kiadó oldalán kedvezményesen!

hirdetés

bb
bb
Oszd meg másokkal is!

Neked ajánlott

Az oldalról ajánljuk

Offline

Saját neve sem lehetett, mégis világhírű lett: japán udvarhölgy írta a világ első bestsellerét

Gondoltad volna, hogy a világ legelső regényét nem egy unatkozó európai arisztokrata, hanem egy 11. századi japán udvarhölgy írta, selyemparavánok mögött? Tette mindezt úgy, hogy a valódi nevét még a kortársai is alig ismerték. Muraszaki Sikibu története nemcsak az irodalomról, hanem arról is szól, hogyan vált valaki láthatatlan udvari árnyékból a világirodalom egyik legnagyobb hatású alakjává.

Offline

Kvíz: kitalálod, melyik magyar írónő a szerzője ezeknek a híres műveknek?

A 20. század irodalmi életében a magyar írónők gyakran háttérbe szorultak, még akkor is, ha műveik maradandó értéket képviseltek. Kiemelkedő irodalmi alkotások azonban ekkoriban is születtek női szerzők tollából. Ebben a kvízben próbára teheted a tudásodat: mennyire ismered a leghíresebb regényeiket?

Életem

Megjelent egy új 5000 forintos: így néz ki

5000 forintos és 25 000 forintos névértékű emlékérmét adott ki a Magyar Nemzeti Bank a labdarúgó szövetség évfordulója alkalmából. A névértéknél magasabb összegért vásárolhatjuk meg.

Édes otthon

Ha ezt teszed a kertben, akár 2 milliós bírságra is számíthatsz

A kerti zöldhulladék elégetése már 2021 óta tilos, kivéve, ha a helyi önkormányzat másképp nem rendelkezik. A szabály megszegése magánemberként 300 ezer forintos bírságot eredményezhet, cég vagy szervezet esetében azonban akár 2 millió forintos tétel is lehet.

Offline

Emlékszel még a 90-es évek magyar slágereire?

Kamaszkorunk kedvenc slágereire, azokra a dalokra, amelyek egy egész generáció hangulatát meghatározták, ma is nosztalgiával emlékszünk vissza. De vajon mennyire élnek még benned elevenen ezek? Kvízünkkel kiderítheted.