A pucérkodás volt a legnagyobb trend a Coachellán

Zanza!

A puccos eseményen Vajna Tímea is megjelent. Mutatjuk, miben érdemes fesztiválozni 2017-ben!

A hétvégén lement a kaliforniai Coachella második felvonása és az ott készült fotók alapján bátran kijelenthetjük, hogy az idei fesztiválszezon slágere nem a seggcsillám, a fojtogató choker nyaklánc, a kimonó, a farmersort vagy a kényelmetlen virágkoszorú, hanem a kvázi pucérság. A hajtás után mutatjuk, hogy hogyan képzelték el a trendet a hírességek és a celebnői babérokra törő Vajna Tímea!

Úgyis mondhatnánk, hogy hazánkat Vajna Tímea képviselte a zenei fesztiválon, ahol természetesen mindkét hétvégén felvonult, sőt még profi street-stlye fotóst és öltöztetőnőt is felbérelt az alkalomra. Egy ilyen military stílusú Alexandre Vauthier neccruháért például 1869 eurót, körülbelül 581 ezer forintot kérnek az online butikokban.

Vajnánét a hatvanas-hetvenes évek vadnyugati stílusa szerint öltöztette fel a stylistja, ennek megfelelően batikolt ruhában és western csizmában baktat a sivatagban.

Coach Ella #coachella #coachella2017 #festival #festivalfashion #alebyalessandra * @timuremek

Una publicación compartida de Timea Vajna (@timeavajna) el

Naná, hogy egy Gucci dzseki is kellett az alkalomra. Reméljük ez is legalább annyira került, mint az, amiben megnyitotta belvárosi fánkozóját. De persze értjük a helyzetet, Rihanna elég nyilvánvalóvá tette, hogy Gucci nélkül idén nem illik Coachellázni.

#coachella #festival #outfit * @timuremek #desert #desertlife

Una publicación compartida de Timea Vajna (@timeavajna) el

Kylie Jenner idén visszafogta magát és egy 44 dolláros, kb.12.609 forintos nude árnyalatú miniruhában ment fesztiválozni. A haját azért a biztonság kedvéért neonzöldre festette be.

highlighter hair *

Una publicación compartida de Kylie (@kyliejenner) el

Sofie Richie színes keretes napszemüveggel, falatnyi bikinivel és Louis Vuitton hasitasival dobta fel Reebok tréningruháját.

@sofiarichie spotted at #revolvefestival

Una publicación compartida de REVOLVE (@revolve) el

Farmersort és bátran dekoltált csipkebody a dán bugyimodellen, Josephine Skriveren.

day 2. * #vsangeloasis

Una publicación compartida de Josephine Skriver (@josephineskriver) el

Egy másik Victoria’s Secret modell, Romee Strijd egy túlméretezett, keresztes fülbevalóval igyekezett elvonni a figyelmet arról, hogy egy szál melltartóban érkezett az eseményre.

Let the good vibes roll *

Una publicación compartida de Romee Strijd (@romeestrijd) el

Hailey Baldwin szerint is elég lesz egy látványos bikinifelső és egy szakadt farmer az idei fesztiválszezonra.

hangin @bumble * #winterbumbleland #ad

Una publicación compartida de Hailey Baldwin (@haileybaldwin) el

Nemcsak a seggszellőztetés menő 2017-ben, de úgy tűnik, hogy a mellrésznél kivágott farmerfelsők is felkapottak lesznek a szezonban.

STAÏLE MAX ** #coachella2017

Una publicación compartida de Leslie Benaroch / PUBLIC (@lesliebenaroch) el

Tehát bőven elég lesz egy melltartó, ha szórakozni indul a nyáron!

#coachella2017 #coachella #coachellafashion

Una publicación compartida de * (@thestylleguide) el

A Coachellás felhozatal után kíváncsian várjuk, hogy milyen lesz a hazai fesztiváltrend 2017-ben.

#coachella2017 #coachella #coachellafashion

Una publicación compartida de * (@thestylleguide) el

Blogmustra