Kvízünkben tíz kérdésre kell választ adnod, csak arra figyelj, hogy néhány elég becsapós! Felkészültél, kezdhetjük?
Minden kérdés megválaszolására 40 másodperc áll rendelkezésedre. Jelöld meg a helyes választ, vagy várd ki az idő végét, vagy kattints a "Következő kérdés" gombra. A linkre kattintva elindul a játék.
Sajnos nem sikerült :(
Kérjük próbáld meg újra.
Az értékelésért görgess lejjebb!
Értékelés:
0–4 pont: Tedd a szívedre a kezed, és áruld el, hogy úsztad meg a verstanulást! Vagy talán megelégedtél azzal, hogy a felelésig tart ki a memóriád?
5–7 pont: Nem is olyan rossz, de valld be, azért te is szívesen kihagytad volna az életedből a verstanulást.
8–10 pont: Ez igen, csodálatos eredmény! A te emlékezetedből már sosem lehet kitörölni ezeket a verseket.

Megjelent az új Dívány-könyv!
Bálint Lilla, a Dívány szerzője új könyvében elmeséli, mi történt az irodalom és a művészvilág híres múzsáival a nagy szerelmek elmúlása után.
Tekintsd meg az ajánlatunkat, kattints ide!
hirdetés