A hírek szerint az uralkodó saját zsebből fizeti ki a támogatást, amelynek teljes összege akár több tízezer fontra is rúghat. Az egyszeri, fizetésen felüli bónuszt a királyi személyzet tagjai, köztük a takarítók, a szolgák és az inasok kapják meg.
„III. Károly király a saját zsebéből ad pénzt a legalacsonyabb keresetűeknek, hogy segítsen nekik megbirkózni a megélhetési költségekkel” – erősítette meg egy neve elhallgatását kérő forrás. A támogatás sávosan változik, ami azt jelenti, hogy a legmagasabb összegű bónuszban a leginkább rászorulók és a legalacsonyabb jövedelműek részesülnek.
„A király nagyon is tisztában van azzal, hogy az emberek milyen kihívásokkal néznek szembe az ugrásszerűen megnövekedett energiaszámlák miatt, és aggódik személyzete jólétéért, ezért megteszi, amit tud” – tette hozzá a forrás.

III. Károly király munkát ajánl: bárki jelentkezhet, aki legalább annyira szereti a növényeket, mint az embereket.
Tovább olvasom
Megjelent az új Dívány-könyv!
Bálint Lilla, a Dívány szerzője új könyvében elmeséli, mi történt az irodalom és a művészvilág híres múzsáival a nagy szerelmek elmúlása után.
Tekintsd meg az ajánlatunkat, kattints ide!
hirdetés