Hogy tetszik Trumpné szilveszterezős ruhája?

Olvasási idő kb. 2 perc

A flitteres csoda több mint egymillióba fájt. Jó hír, hogy hasonlót a fast fashion boltok leárazásain is találsz.

Lassan kezdünk hozzászokni, hogy Amerika first ladyje nem nagyon talál magának ruhát félmillió alatt, így várható volt, hogy az új évbe is valami drága dizájnergöncben táncol majd át. Persze érthető, miért pont szilveszter éjszakáján szerénykedjen? És nem is tette, a puccos Mar-a-Lago-n tartott ünnepségre az Erdem kollekciójából választott egy 80-as évek stílusát idéző, puffos ujjú, flitteres csodát, amiért eredetileg 5503 dollárt (kb. 1,4 millió forint), a leárazásokon pedig 2201 dollárt (kb. 564 ezer forint) kérnek a luxusboltokban.

Our President @realdonaldtrump, First Lady @flotus and Barron have arrived at their NYE Party. **** ** Melania wore a stunning Erdem gown @erdem combined with stilettos *@louboutinworld to the annual New Year's Eve party at Mar-a-Lago in Palm Beach. #melaniatrump #firstlady #erdem #HappyNewYear #palmbeach #donaldtrump #barrontrump #voguemagazine #vogueparis #flotus #vogueitalia #stylebook #stylelikeme #beautiful #melaniatrumpstyle #melaniatrumpfashion #gown #styleblogger #ootd #voguerussia #louboutin #stilettos #christianlouboutin #cosmopolitan #glamourous #makeup #peoplemagazine #nails #mostbeautifulwomanintheworld Una publicación compartida por Melania Trump (@melaniatrump.style) el Ene 1, 2018 at 4:20 PST

A Popsugar.com szerint egy ilyesmi ruhára nem feltétlenül kell egy életen át kuporgatni, mivel hasonló darabok a közép árkategóriás és a megfizethető fast-fashion boltokban is akadnak. Kattintsatok és nézzétek meg, honnan öltözhettek Melania Trumpnak a báli szezonban, majd nyomjatok egy menőt vagy cikit az exmodell ruhájára!

Oszd meg másokkal is!
Ezt olvastad már?

Érdekességek