Ezt olvastad már?
Egy fiatal szőke nő a szupermarketben gyümölcsöt keres
Mindennapi

Kilőtt az ára, és hiány lesz belőle: bajban az egyik legfontosabb alapélelmiszerünk

Életem

Ezért nem szabad tapsolnod, ha landolt a repülőd

Két fiatal barát egy laza pillanatban szórakozik egy napsütéses madridi parkban, italokat kortyolgatva és nevetgélve. A laza jelenet a barátságot, a kapcsolatokat és a szabadtéri kikapcsolódást emeli ki egy ragyogó városi környezetben.
Testem

A nyár legfinomabb gyümölcse a szívednek is jót tesz

Rendezvényszervezői ütemterv és napirend 2024-re. Üzletasszony, aki mobiltelefonján nézi a naptárát, miközben az irodai asztalán lévő naptárba jegyzetel. Naptári eseményterv, munkatervezés
Életem

Új munkaszüneti nap Magyarországon: indul az aláírásgyűjtés, hogy ne kelljen dolgozni december 24-én


Világom

Máig sem teljesen érthető, mi történik a Bermuda-háromszögben

Az Ar-Men világítótorony veszélyes sziklái Bretagne partjainál, Franciaországban – rajzolta Theodor Alexander Weber (1838–1907) a szerzők vázlatai alapján. A kép a Storms and Shipwrecks (Viharok és hajótörések) című, 1870–1874 között készült műből származik, Frederic Zurcher (1816–1890) és Philippe Elie Margolle (1816–1884) munkája, amely az Il Giro del mondo (Világkörüli út) földrajzi és utazási folyóirat 1875. december 30-i számában jelent meg.

A Bermuda-háromszöget ma is a világ egyik legrejtélyesebb helyének tartják, a tudomány azonban magyarázatot adhat arra, miért tűnt el rengeteg hajó és repülőgép a területén.

Molnár Emília

2026. 07. 10. 20:30

Offline

Villámkvíz: ki szerepelt a leghíresebb magyar filmekben?

Amióta létezik a mozgókép, a mozivásznak sztárjai mindig is nagy népszerűségnek örvendtek a közönség körében. Te mennyire emlékszel a híres magyar filmek karakteres színészeire?

Tóth Áron Benedek

2026. 07. 10. 16:00

Kisvárosi hangulat
Fotó: Zubreczki Dávid / Dívány
Hófehérke pizza
Fotó: Zubreczki Dávid / Dívány
Piroska pizza
Fotó: Zubreczki Dávid / Dívány
Egy pultnyi hely van, ha le akarsz ülni
Fotó: Zubreczki Dávid / Dívány
Ha helyben ennél szépen felvágják neked, evőeszközre nincs szükség
Fotó: Zubreczki Dávid / Dívány